Gospodarstwo Agroturystyczne „Rzepka”

Sołtystwo 28A, 34-532 Czarna Góra

Zapraszamy Państwa do wypoczynku i spędzenia miłych chwil w naszym, rodzinnym domu posiadającego kategorię: 1 słoneczko.

Nasz dom leży na przełęczy (850 m.n.p.m.) , pomiędzy szczytami: Czarna Góra 903 m.n.p.m. a Wierchowina 963 m.n.p.m., z widokiem na panoramę Tatr i Gorców. W pobliżu domu rozciagają się lasy aż po granice Tatr, w odległosci kilku km są baseny geotermalne w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej, a także szlaki turystyczne po Tatrach polskich i słowackich. Zimą można korzystać z naszych wyciagów narciarskich, ponieważ dom stoi pośrodku, pomiędzy 2 wyciągami: Litwinka-Grapa (odległośc 600m) i Koziniec (w odległości 300m). Ponadto na stok Litwinka odchodzi darmowy ski-bus spod domu. Polecamy także wyciągi narciarskie- Kotelnica Białczańska w odl. ok 5 km.

Posiadamy ogród a w nim basen i i miejsce na ognisko lub grilla. Obok domu jest ogrodzony parking dla gości. W pobliżu płynie rzeka Białka-jedyna rzeka typu alpejskiego w Polsce.

W domu mamy dużą jadalnię i 3 pokoje widokowe z łazienkami, TV i wi-fi dla gości. W 2 pokojach są balkony.

Posiadamy również studio na poddaszu, składające się z łazienki i z 2 pokoi 2-osobowych, oraz aneksu kuchennego z wersalką. Aneks wyposażony jest w naczynia, lodówkę, zlew i kuchenkę indukcyjną. Z okien widać panoramę Tatr.

Gospodarstwo leży na szlaku Małopolska Wieś Pachnąca Ziołami i Małopolska Regionem Ziół–polecamy produkty ziołowe i domowe potrawy przygotowane z użyciem ziół z własnej hodowli. Hodujemy kozy, konie i kury. Dysponujemy , krowim mlekiem i serami od okolicznych gospodarzy.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15 -tej i kończy o godz.10-tej.

Ceny w zależności od sezonu turystycznego oraz długości pobytu i ilości gości: od 30 zł latem (dziecko) i od 40 zł w okresie zimowym , w okresie noworocznym oferta specjalna 100 zł pobyt z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja). Cena za studio w okresie noworocznym zaczyna się od 200 zł/doba.

Dla dzieci od 4 do lat 10 zniżki 10%

Pobyt weekendowy lub 3 noclegi po 45 zł płatne z góry za całość pobytu.

1 nocleg -cena 60 zł/osoba

Cena za nocleg w studio poza sezonem: doba od 150 zł za cały apartament ( cena zależna od ilości osób).

Jazda konna -cena do uzgodnienia.

Pobyt psa -10 zł/doba

Wyżywienie na miejscu, posiłki oraz godziny do uzgodnienia z właścicielką.

Cena śniadań i kolacji – 20 zł, cena obiadu/obiadokolacji to 30 zł.

Nie prowadzimy wyżywienia specjalistycznego (dieta bezglutenowa, bezmięsna, wegańska, itp)

Nie udostępniamy kuchni dla gości.

Kategorie

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena