Jeśli szukasz dobrego wypoczynku w górach, to dobrze trafiłeś. Zapraszam do nowo powstałych z drzewa (rok budowy 2019) domków całorocznych U Jacka, do serca Podhala w miejscowości Czerwienne. Idealnego miejsca na wypoczynek.
Domki postawione w ogrodzie otoczone drzewami z pięknym widokiem na Tatry. W lecie śpiew ptaków oraz wspaniałe widoki na góry, lasy, zielone łąki. To sprzyja, by wypocząć. Usytuowanie domków sprzyja, by korzystać z wszystkich atrakcji Podhala.
Decydując się na pobyt nie musisz się martwić, co będzie jeśli pogoda nie wypali. Otóż nie martw się. Takie dni i wieczory spędzisz aktywnie. Pełnowymiarowy bilard, tenis stołowy, orbitrek, mini trampolina są do Twojej dyspozycji.
Domek Krokus 70 m². Na parterze salon, słoneczny taras, kuchnia, łazienka, zaś na piętrze słoneczny widokowy taras oraz 3 dwuosobowe sypialnie.
Domek Przebiśnieg 70 m². Na parterze salon, słoneczny taras, kuchnia, łazienka. Na pietrze 2 sypialnie, jedna dwuosobowa druga 3-osobowa.
Dla samochodów monitorowany parking.
Bliskość do basenów termalnych, ścieżek rowerowych, bliskość do lasu i rzek latem, a zimą do wyciągów narciarskich 600 m oraz tras biegowych, które są oddalone o 100 m, sprawiają, że jest to idealne miejsce, by wypocząć z rodziną, z dziećmi.
Najbliższy sklep 500 m
przystanek autobusowy 100 m
pizzeria 600 m

Serdecznie zapraszamy!

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena