Noclegi i wypoczynek w Art-Dworku w Sudetach, w zacisznej okolicy.

Oddalony o 4,5 km od centrum Kudowy – Zdrój. To klimatyczne miejsce. Pokoje dla gości w rodzinnym domu, dworku wybudowanym w ubiegłym wieku. Dom został wyremontowany, z zachowaniem oryginalnych elementów, takich jak: belki sufitowe, stare drewniane drzwi w salonie, odsłonięty charakterystyczny dla tego terenu czerwony granit w elewacji, odsłonięte konstrukcyjne elementy drewniane w pokojach na piętrze.

Piękne widoki na las i wzgórza. Niesamowite wschody i zachody słońca. W nocy duża szansa na oglądanie gwiazd na niebie. Idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój, lubiących spacery i wycieczki rowerowe (nowo wybudowana trasa rowerowa po leśnych pagórkach).

Jako gospodarze Art – Dworka pomożemy naszym miłym gościom w wyborze najciekawszych miejsc, których jest naprawdę wiele w okolicy. Na nudę nie ma tu miejsca.

Oferujemy Państwu pokoje dwuosobowe z łazienką. Każdy pokój wyposażony jest w łóżka jednoosobowe i dwuosobowe, szafę, stolik, szafkę nocną, ręczniki.

Cena ze śniadaniem – 280 zł

Możliwość dostawki łóżko 80×200 – cena – 90 zł ( ze sniadaniem)

Wi-Fi, parking- bez opłat, mile widziane zwierzęta.

Śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Śniadania : potrawy na zimno : wędlina, sery, twaróg, jajka w majonezie, sałatki, warzywa na parze, dżemy, masło, pieczywo pszenne i żytnie,potrawy gorące: jajecznica, parówki z wody, pieczone parówki w cieście, naleśniki z serem. Śniadania wliczone w cenę pokoju,

Obiadokolacje – kuchnia domowa. Cena 60 zł – osoba

Potrawy tradycyjne jak również wegetariańskie. Produkty zdrowe, wypiekany chleb, własne przetwory, ciasta i desery.

Serdecznie zapraszamy!

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena