Agroturystyka Malowany Młyn

Łuszczanówek 18, 09-541 Pacyna

Jesteśmy 30 km od Płocka, 20 km od Gostynina, 10 km od Żychlina, gmina Pacyna, wieś Łuszczanówek.
Malowany Młyn leży w bezpośredniej bliskości Doliny Przysowy i Słudwi. Obejmuje niewielkie doliny rzeki Słudwi i jej lewego dopływu Przysowy. Na terenie tym utworzono także ostoję ptaków. Dolina Przysowy (oprócz odcinka ujściowego do Słudwi) wchodzi ponadto w skład Obszaru Chronionego Krajobrazu Dolina Przysowy. W północnej części ostoi leży rezerwat „Jezioro Szczawińskie”.
Obszar „Doliny Przysowy i Słudwi” jest jednym z najważniejszych w centralnej Polsce miejsc koncentracji ptaków wodno-błotnych w okresie wiosennych migracji. Mówiąc w skrócie jest przepięknie!
W okolicy do 20 km jest kilka dworów szlacheckich, Sanktuarium Matki Bożej Suserskiej, zw. też Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Suserzu, Stadnina Ogierów w Łącku, Pałac w Sannikach – Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, gdzie przebywał młody Szopen i wiele innych atrakcji, które można zwiedzić w ramach wypraw rowerowych.

  • Dostępne pokoje

Do dyspozycji mamy kameralne, trzy dwuosobowe pokoje gościnne bez łazienek, z bezpośrednim dostępem do sanitariatów z dużą ilością kabin prysznicowych i toalet.
Na terenie obiektu jest sauna, aneks kuchenny i sala warsztatowa. Zapraszamy również amatorów karawaningu i tych, którzy chcą spędzić kilka dni na łonie natury we własnym namiocie. Mamy las, staw i łąkę. Mamy trzy psy i dwa koty, wszystkie zwierzaki przyzwyczajone są do nowych czworonogów. Akceptujemy gości ze zwierzętami – jest jeden wyjątek: jeśli chcesz ze sobą zabrać swoją ulubioną tarantulę – nie do nas.

  • Cena za łóżko w pokoju dwuosobowym: 50 zł.
  • Wyżywienie

W miejscu znajduje się aneks kuchenny wyposażony w czajnik elektryczny, mikrofalówkę, dwupalnikową kuchenkę gazową, lodówkę z małą zamrażalką, naczynia i garnki. Trzy zlewozmywaki dają swobodę działania. Goście mogą sami przygotowywać posiłki albo skorzystać za dodatkową opłatą z oferowanych obiadów domowych – zarówno klasycznych jak wegetariańskich.
Można zakupić przetwory własnej roboty.

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena