Zagroda Magoda to dwie drewniane, stuletnie chaty w Bieszczadach. Są duże i przestronne, z widokiem na najwyższe partie Bieszczadów i szczyt Tarnicy. Chata Bojkowska jest wynajmowana w całości dla maksymalnie 6 osób ( dzieci też uważamy za osoby ) W chacie znajdują się:
* 3 sypialnie, każda z łazienką *salon z kominkiem i wygodnymi kanapami
* jadalnia z dużym stołem i kominkiem
* w pełni wyposażona kuchnia
* Chata doskonała na wypoczynek dla szukających ciszy i spokoju.
Koszt wynajmu chaty  na wyłączność ( ok 200 m2) to 780 zł za dobę, gości przyjmujemy na minimum 3 noclegi. W chacie nie serwujemy posiłków ale jest możliwość zamówienia cateringu. Koszt pobytu jednego zwierzaka ( kot, pies) to 15 zł za dobę. Przyjmujemy zwierzęta łagodne, niehałaśliwe i słuchające poleceń opiekunów, których prosimy również o sprzątanie –  kupek i ogólnie po piesku.  Za wszelkie zniszczenia i  pogryzienie przedmiotów na wyposażeniu chaty, odpowiedzialność finansową ponosi właściciel. Przy chacie znajduje się bezpłatny parking. Chata Magoda to duży drewniany dom, posiadający 5 sypialni z łazienkami  dla maksymalnie 12 osób.
*duży salon z kominkiem, jadalnią
*widokowy taras
*jest doskonała na wypoczynek dla szukających ciszy i spokoju.
Koszt pobytu – 150 zł od osoby za jeden nocleg ze śniadaniem. Można też zamawiać obiadokolacje. Koszt pobytu jednego zwierzaka ( kot, pies) to 15 zł za dobę. Przyjmujemy zwierzęta łagodne, niehałaśliwe i słuchające poleceń opiekunów, których prosimy również o sprzątanie –  kupek i ogólnie po piesku.  Za wszelkie zniszczenia i  pogryzienie przedmiotów na wyposażeniu chaty, odpowiedzialność finansową ponosi właściciel. Przy chacie znajduje się bezpłatny parking.
Kontakt do włascicieli:
www.chatamagoda.pl
chatamagoda@gmail.com
Tel. 609 229 826

Kategorie

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena