wille 80,00zł - 100,00zł

Zaciszny Zakątek w Krokowej

Kolejowa 12, 84-110 Krokowa

Serdecznie Państwa zapraszamy na wypoczynek do WILLI, „Zaciszny Zakątek” znajdującej się w malowniczej, pomorskiej miejscowości, Krokowa niedaleko Karwii i Dębek.

Dla gości udostępnione jest samodzielne studio, 36 m kw., od 2-4 osób, w pełni wyposażonym  aneksem kuchennym, łazienką, własnym tarasem 20 m kw. z meblami ogrodowymi.
Apartament ma niezależne wejście oraz miejsce parkingowe z pilotem do bramy wjazdowej.

U nas spędzicie Państwo przemiły czas w niezwykle urokliwym miejscu. Willa położona jest na uboczu miejscowości, na powierzchni 3000 m na terenie, pośród drzew, zielonych łąk i stawów. Ponadto z miejsca jest doskonały dojazd, tylko 4 km, do plaży, znajdującej się w miejscowości, Karwia i Karwieńskich Błot II.  Do plaży dojeżdża się bezpośrednio pod samą plażę, zostawiając samochód na bezpłatnym parkingu  w cieniu drzew.  Dojazd zajmuje około 5 min, jest to ulica bez korków.

Na terenie posesji jest wiele zakątków do odpoczynku na łonie natury, urokliwych ławek i stoliczków, leżaków i bujanych siedzisk. Obiekt położony jest z dala od zgiełku miejscowości, hałasu i ruchliwych ulic. W około jest cisza i spokój, miejsce jest ofertą, głównie, dla osób szukających spokoju, wyciszenia i relaxu. W około można podziwiać piękno natury, słuchać śpiewu ptaków a wieczorami upajać się grą pasikoników i świerszczy lub koncertu żab, głównie w czerwcu. Na posesji znajdują się dwa stawy wodne, sad owocowy, ogród kwiatowy i warzywnik z sezonowymi warzywami. Każdy z gości znajdzie tutaj coś dla siebie, atmosfera jest wręcz rodzinna a miejsce kameralne.

W samej miejscowości jest przepiękny zamek do zwiedzania, i mnóstwo atrakcyjnych innych zamków i pałaców w sąsiednich miastach i wsiach, np. zamek w Rzucewie czy pałac w Kłaninie albo w Leźnie. Nie można również pominąć odwiedzenia takich znanych miejscowości, jak Władysławowo, Hel, Jastarnia czy Żarnowiec. A wszystkie leżą w pobliżu Krokowej.

Przy posesji, znajduje się ścieżka rowerowa prowadząca na Hel, ponadto 150 m od domu znajduje się plac zabaw dla dzieci, ujeżdżalnia dla deskorolek, siłownia na powietrzu i ogólnodostępna bieżnia ratanowa.

Na terenie ogrodu znajduje chata kaszubska z piecem na drewno, w którym można piec ryby, mięsa, grillować, wędzić ryby, i czuć się jak na prawdziwej wsi.

Ponadto gospodarze oferują gościom swoje warzywa, owoce i przetwory oraz wino domowe, własnej roboty.

Akceptujemy zwierzęta, a nawet KOCHAMY , u nas psiaki mogą korzystać z terenu biegając po ogrodzie, a podczas upałów zażywać kąpieli w stawach. PIES I KOT TO U NAS JEDNI Z WAŻNIEJSZYCH GOŚCI !!!
Serdecznie zapraszamy.
Gospodarze Zacisznego Zakątka w Krokowej.

Proszę dzwonić po nr tel. 515 017 608

Kategorie

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena