Siedlisko nad Biebrzą /Czarniewo 17

16-310 Augustów

Chata Skrzata


Chata Skrzata –  domek ok. 100 letni, z prawdziwym klimatem i duszą . Średnia wysokość w domku to 1,9 m, stąd wzięła się też nazwa domku. Domek posiada swój klimat – na miejscu znajdziemy piec kaflowy oraz strome schody na górę. Działka w pełni ogrodzona, o powierzchni ok. 1500 metrów², a na niej oczko wodne , ognisko, grill, huśtawka, piaskownica, duży taras . Domek na wyłączność pomieści max 9 osób.

Domek na górce


Domek na Górce – Nowy domek wykonany całkowicie z drewna, który pomieści max 6 osób. Do dyspozycji gości działka o powierzchni ok 1000m², ogrodzona, z dostępem do grilla, ogniska, huśtawki, piaskownicy oraz tarasu.

Filipówka


Filipówka – Dom z duszą – posiada 2 kuchnie, 2 łazienki, 4 sypialnie. Dom bardzo przestronny – do 10 miejsc noclegowych. Na miejscu ogromna, ogrodzona działka ok. 6tyś m². Odległość od Biebrzy to zaledwie ok. 10m. Na miejscu dla gości czeka sauna, ognisko, grill oraz piaskownica.

Szczupak


Szczupak – nowy domek na działce ok. 2tyś m². Domek mieści się zaledwie około 60m od Biebrzy z pięknym widokiem na jej niczym nie zakłócone naturalne życie. Domek kameralny dla max 4 osób. Na miejscu dostępny grill, miejsce na ognisko oraz huśtawka.


ZAPRASZAMY 🙂

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obsługa
Cena
Lokalizacja
Czystość