Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca, w którym wypoczniecie i naładujecie wewnętrzne akumulatory, to dobrze trafiliście. Pobyt w naszych domkach to gwarancja udanego wypoczynku w otoczeniu gór, lasów, a także szlaków pieszych i rowerowych.

Posiadamy cztery domki o różnych wielkościach.Mamy domek 3 osobowy, 4 osobowy i 2 domki 6 osobowe. Każdy bardzo dobrze wyposażony i dostosowany do waszych potrzeb. Na miejscu znajdziesz ogród z placem zabaw dla dzieci i ogniskiem. Znajdujemy się w Szczytnej u podnóża Gór Stołowych. Aaaa… Wasi czworonożni przyjaciele są u nas zawsze mile widziani!

Każdy z domków wyposażony jest w grilla i meble ogrodowe. Podczas pobytu możecie z nich korzystać do woli. Specjalnie dla Was przygotujemy drewno na grilla, które dostaniecie w cenie pobytu.

Na naszych gości czeka parking, gdzie bezpiecznie odpocznie Wasz samochód. Na gości czeka również ogród z zieloną trawką, trampoliną, boiskiem do siatkówki i placem zabaw. Tutaj wasze pociechy mogą bezpiecznie się wyszaleć, a Wy będziecie mieli je na oku odpoczywając przed domkiem.

Nasze domki są całoroczne. W zimie są ogrzewane. Każdy z nich ma dostęp do darmowego internetu.

Kategorie

Regions

Lokalizacja

Dodaj recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PSIOlubność
Jakość
Lokalizacja
Cena

Zweryfikowany wpis

Wiadomość

    Preferowana forma kontaktu

    [recaptcha]

    Dodane przez Katarzyna Skowron